Get Adobe Flash player

Nic o nas bez nas – Nr 31

Szanowni Państwo,

Mieszkańcy Osiedla, Członkowie Spółdzielni,  Sąsiedzi w związku zaistniałą sytuacją w naszej Spółdzielni powstał blog Osiedle Zacisze – moja mała ojczyzna na prawach czasopisma/dziennika. Wniosek o rejestrację czasopisma/dziennika został złożony do Sądu Okręgowego w Warszawie 24 lipca 2014 r.

Na blogu obowiązuje ustawa z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe.

Zgodnie z motto blogu Demokracja ma to do siebie, że ludzie mają prawo mieć inne poglądy (…) każdy z mieszkańców Osiedla i członków Spółdzielni, po rejestracji, może się wypowiedzieć, wyrazić swoją opinię, spostrzeżenia, dzielić się radą lub pomysłem na lepsze Osiedle…  Każdy wpis (post) i komentarz będzie opublikowany zgodnie z zasadami Prawo prasowe.

Cel jaki nam przyświeca: NIC O NAS BEZ NAS

Osiedle Zacisze – moja mała ojczyzna  to AGORA mieszkańców naszego Osiedla.

Serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w dyskusji. Każdy Państwa głos jest cenny, każda opinia ważna, a każdy pogląd wzbogaca…

Czarek Meszynski

Lubię to!(13)Nie lubię tego!(3)

Jedna odpowiedź na Nic o nas bez nas – Nr 31

  • Stokrotka mówi:

    Dla mnie Pański blog to szczególnie cenna inicjatywa społeczna. Mam poczucie, jakby ktoś poprzez edukowanie i dokumentowanie budził mieszkańców z głębokiego snu. Ci z nas, którzy przejrzeli na oczy już wcześniej, mogą teraz z większą determinacją połączyć siły i zadbać o swoje prawa. Świadomość jest początkiem wielu pozytywnych zmian. Dziękuję, będę zaglądać regularnie.

    Lubię to!(3)Nie lubię tego!(0)

Dodaj komentarz