Get Adobe Flash player

Agawa – Nr 63

W dniu 1 października 2012 r. pani Agnieszka Florczuk rozpoczęła wykonywanie indywidualnej działalności gospodarczej pod nazwą Agawa Agnieszka Florczuk. Rozpoczęcie tej działalności zbiegło się ze zmianą zarządcy (07.2012) z Admus Sp. z .o.o., który został wybrany w konkursie na Midem Sp. z o.o. (była nazwa Marcel Serwis Sp. z o.o.). Zmiana Zarządcy odbyła się w bliżej nieznanych okolicznościach.*

Przeważająca działalność gospodarcza to: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek.

agawa

CEIDG – Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej (www.firma.gov.pl)

Niniejszy wydruk jest zgodny z art.38 ust. 4 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej z dnia 2 lipca 2004 r.

Rejestr przedsiębiorców jest jawny.

Autor: Czarek Meszyński

* Sprawozdanie Zarządu za rok 2011 i 2012

Lubię to!(7)Nie lubię tego!(2)

2 Odpowiedzi na Agawa – Nr 63

 • PawelB mówi:

  Tak się zastanawiam jakie znaczenie ma to, że ktoś prowadzi działalność gospodarczą polegającą na wynajmie samochodów ze zmianą administratora osiedla?
  Moim zdaniem jeżeli stawia się zarzuty warto byłoby podpierać je jakimiś dowodami, natomiast takie budowanie teorii spiskowych nie opartych na żadnych przesłankach mija się z celem.
  Rozumiem, gdyby Pan napisał, że firma Agawa wynajmuje samochody firmie Midem, przedstawił na to dowody to owszem można byłoby domniemywać jakiś związków. Natomiast samo prowadzenie działalności gospodarczej nie jest niczym złym i świadczy raczej pozytywnie o danej osobie - potrafi sobie radzić. Szczerze oby więcej osób, które potrafią sobie radzić zajmowało się sprawami naszej spółdzielni. Jeżeli ktoś potrafi zarządzać własnym portfelem to jest szansa, że będzie to robił poprawnie również w naszym imieniu, jeżeli natomiast, ktoś nie radzi sobie z własnymi finansami to jakim cudem poradzi sobie z dużą większym majątkiem?

  Lubię to!(1)Nie lubię tego!(0)
  • Czarek Meszyński mówi:

   Szanowny Panie PawleB w tym wpisie nie ma żadnych zarzutów, ani teorii spiskowych, są podane tylko fakty! Ten wpis wiąże się bezpośredni z następnym postem "Wieczorowy prezes, nocne zarządzanie" czy osoba tak zajęta ma jeszcze czas, energię i motywacje do zarządzania majątkiem o wartości 12 mln zł?, w tym moimi dwoma nieruchomościami (oczywiście) o znacznie mniejszej wartości?

   Lubię to!(0)Nie lubię tego!(1)

Dodaj komentarz